تبلیغات
دبیرستان مولوی - جلسات
دبیرستان مولوی
 


جلسات آموزشگاهبرگزاری مراسم نمادین "هفته پیوند اولیاء و مربیان "در دبیرستان دخترانه مولوی اصفهان


روز دوشنبه ۲۸ مهرماه جاری صورت گرفت
برگزاری مراسم نمادین "هفته پیوند اولیاء و مربیان "در دبیرستان دخترانه مولوی اصفهان
خبرگزاری ایمنا: به مناسبت هفته پیوند اولیاء و مربیان، مراسمی نمادین با حضور جمعی از معلمان، دانش آموزان و اولیای آنها در دبیرستان دخترانه مولوی ناحیه ۲ آموزش و پرورش برگزار شد.


دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۸

به گزارش ایمنا، مدیر دبیرستان دخترانه مولوی، امروز در مراسم نمادین هفته پیوند اولیاء و مربیان ابراز کرد: همواره اعتقاد ما این بوده که خانواده، زیربنای محکمی برای ساختار اجتماعی و عامل اصلی برای حفظ و حراست اخلاق در دانش آموزان است.
نوری خاطرنشان کرد: مدرسه، عرصه مشارکت اولیاء، دانش آموزان و معلمان است و اگر همکاری بین خانه و مدرسه وجود نداشته باشد، نمی توانیم در پیشبرد اهداف، موفق عمل نماییم و در صورتی که دانش آموز در طول دوران زندگی خود، طعم محبت واقعی پدر و مادر را چشیده باشد، اسیر محبت های کاذب از سوی جامعه نخواهد شد.
وی با اشاره به اینکه انجمن اولیاء و مربیان، هیاتی از اولیای دانش آموزان و معلمان است، گفت: والدین و معلمان با کمک و همکاری یکدیگر، می توانند برای رسیدن به اهداف ضروری در مدرسه، گام های موثری بردارند.
گفتنی است، این جلسه با حضور رئیس ناحیه ۲ آموزش و پرورش اصفهان، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش، رئیس انجمن اداره کل آموزش و پرورش، مشاور مدیر کل آموزش و پرورش، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و جمعی از اعضای انجمن، معلمان و مربیان، دانش آموزان و اولیای آنها برگزار شد.آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی